USDMXN riprovon pikat e larta të gushtit 2019

USDMXN riprovon pikat e larta të gushtit 2019

Mbështetja kryesore: 20.10
Rezistenca kryesore: 20.45 - 20.60 - 20.90

USDMXN ka rënë 4% në 3 javët e kaluara dhe 6.92% që nga majat e tij në Mars 2021.

Në terma afatshkurtër, çmimi ka rënë brenda një lëvizje shumë të strukturuar bearish dhe tani ne po rishikojmë pikat e larta të gushtit 2019. Në gusht të vitit 2019, ky nivel ishte një rezistencë masive dhe kur goditi çmimin ra 8.35%.

Kthehu në Mars 2020 kur çmimi më në fund u thye me këtë nivel rezistence, ne pamë një lëvizje masive bullish prej + 39.30% nga e ulta në të lartë.

ky nivel është vendi ku do të shohim blerës të mëdhenj të hidhen. Në mënyrë që të nxitemi, na duhet një thyerje e strukturës aktuale bearish dhe DXY për të filluar grumbullimin nga prova e nivelit 92.20.

 • Komisioner
 • përfitimet
 • Depozita Min
 • Rezultat
 • Vizitoni ndërmjetësin
 • 20% bonus mirëseardhje deri në 10,000 $
 • Depozita minimale $ 100
 • Verifikoni llogarinë tuaj para se të kreditohet bonusi
$ 100 Depozita Min
9
 • Platforma e tregtimit të Cryptocurrency vlerësuar me çmime
 • 14 Cryptoassets në dispozicion për të investuar në
 • FCA & Cysec rregullohen
$ 200 Depozita Min
9.8

Produkte investimi shumë të paqëndrueshme të parregulluara. Asnjë mbrojtje e investitorëve të BE-së.

 • Mbi 100 produkte të ndryshme financiare
 • Investoni nga 10 dollarë
 • Tërheqja në të njëjtën ditë është e mundur
$ 100 Depozita Min
9.8
 • Cryptos të tregtisë së lartë si Bitcoin, Litecoin dhe Ethereum plus më shumë
 • Komisione zero dhe asnjë tarifë bankare për transaksionet
 • Shërbim rreth orës me mbështetje në 14 gjuhë
$ 100 Depozita Min
8.5
 • Platforma e tregtimit të Cryptocurrency vlerësuar me çmime
 • 100 dollar depozitë minimale,
 • FCA & Cysec rregullohen
$ 100 Depozita Min
9.8
Ndani me tregtarët e tjerë!

Autori: Orlando Gutierrez

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *